ابزار رایگان وبلاگ

حدیث روز


شورای دانشجویی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان
http://www.newdesign.irوب سایت طراحی صنعتی ایرانی   www.imdc.ir مسابقه ملی طراحی ماشین  http://mokhs.com معرفی مسابقات طراحی   http://www.wikiidea.irویکی آیدیا عنوان تجاری طرح شبکه تجاری سازی ایده و اختراع می باشد. این شبکه به منظور تسهیل روند تجاری سازی ایده ها و اختراعات کشور ، با جمع آوری اطلاعات و ایجاد ارتباط چند سویه بین ارکان فرآیند تجاری سازی (مخترعین، تولید کنندگان ، سرمایه گذاران، متخصصان ، شرکت های دانش بنیان)، سعی در ایجاد شبکه ای مستحکم داشته و هدف…
قالب وبلاگ
امام حسین علیه السلام فرمودند: کسی که بخواهد از راه گناه به مقصدی برسد ، دیرتر به آروزیش می رسد و زودتر به آنچه می ترسد گرفتار می شود . (بحارالانوار،ج78،ص120) کسی که برای جلب رضایت و خوشنودی مردم ، موجب خشم و غضب خداوند شود، خداوند او را به مردم وا می گذارد. (بحارالانوار،ج78،ص126) کسی که تو را دوست دارد، از تو انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند. (بحار الانوار،ج75،ص128) کسی که تو را دوست دارد، از تو انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند. (بحار الانوار،ج75،ص128) هر یک از دو نفـرى که میان آنها نزاعى واقع و یکـى از آن دو رضایت دیگرى را بجـویـد ، سبقت گیـرنـده اهل بهشت خـواهـد بــود. (محجه البیصاء ج 4،ص 228) رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. (تاریخ طبرى،ص 1،ص 239) بدرستی که شیعیان ما قلبشان از هرناخالصی و حیله و تزویر پاک است. (فرهنگ سخنان امام حسین ص/ 476) لا یأمَن یومَ القیامَةِ إلاّ مَن خافَ الله فِی الدُّنیا کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت (مناقب ابن شهر آشوب ج/4 ص/ 69) عاجزترین مردم کسی است که نتواند دعا کند. (بحارالانوارج/ 93 ص/ 294) گریه از ترس خدا سبب نجات از آتش جهنّم است. (حیات امام حسین ج 1 /ص 183) آن که در کاری که نافرمانی خداست بکوشد امیدش را از دست می دهد و نگرانیها به او رو می آورد. (بحار الانوار ، ج 3 ، ص 397) بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد. (الدره الباهره ، ص24) هیچ کس روز قیامت در امان نیست، مگر آن که در دنیا خدا ترس باشد. (بحار الانوار،ج 4،ص 19) کسانی که رضایت مخلوق را به بهای غضب خالق بخرند، رستگار نخواهند شد. (مقتل خوارزمی،ج 1،ص239)
درباره ي سايت


بسم رب الشهدا و الصدیقین از اینکه به فکر سرنوشت خوابگاه بودید ودرانتخابات شورای دانشجویی شرکت و خدمتگذاران خود را انتخاب نمودید ممنون و متشکریم.امید است ما خدمتگزاران بتوانیم وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده و رضایت خدای منان و شما عزیزان را کسب نماییم. از اینکه به دلیل انتخاب دبیران شورا در بین اعضا وکارهای مقدماتی آن با تاخیر شروع به کار کردیم از شما دوستان عذر خواهی می نماییم. ضمنا از حمایت های سرپرستان خوابگاه نیز تقدیر وتشکر می نماییم. جهت هرگونه پیشنهاد ،نظرات و انتقادات خود می توانید به چهار روش زیر اقدام نمایید. باتشکر مراجعه به اتاق شورا- --اتاق 202 آقای محمد مقصودی :دبیر مذهبی ، رسانه --اتاق 206 آقای امید عالی محمودی : دبیر آموزش و ورزشی --اتاق 208 آقای جلیل دویران : دبیر نشریات،تبلیغات و سیاسی -- اتاق 208 آقای احد مطلبی : دبیر تشکیلات ،علمی وپژوهشی -- اتاق 214 آقای اکبر مهدی پور : دبیر تدارکات، امور مالی -- اتاق 218 آقای حسین مرادی سامانی : دبیر فرهنگی و هنری، روابط عمومی -- اتاق 214 آقای مهدی ازلگینی (عضو افتخاری) : دبیر بررسی اخبار و بخشنامه های دانشگاهی -- مراجعه و عضویت در این وبلاگ -- ارسال پیامک به سامانه: 50002666002211 --ارسال رایانامه : Council@rayana.ir
پشتيباني آنلاين
باشگاه پژوهشگران دانشجو

باشگاه پژوهشگران دانشجو

تبادل لینک
بیدارباش

بیدارباش

امکانات وبRSS


POWERED BY
rozblog.COM
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت شورای دانشجویی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنیدتصاویر دانشجویان شورا در دانشکده شهید محسن مهاجر اصفهان
http://www.newdesign.ir
وب سایت طراحی صنعتی ایرانی
 
 

www.imdc.ir

مسابقه ملی طراحی ماشین


 
http://mokhs.com
 
معرفی مسابقات طراحی
 
 
 
http://www.wikiidea.ir
ویکی آیدیا عنوان تجاری طرح شبکه تجاری سازی ایده و اختراع می باشد. این شبکه به منظور تسهیل روند تجاری سازی ایده ها و اختراعات کشور ، با جمع آوری اطلاعات و ایجاد ارتباط چند سویه بین ارکان فرآیند تجاری سازی (مخترعین، تولید کنندگان ، سرمایه گذاران، متخصصان ، شرکت های دانش بنیان)، سعی در ایجاد شبکه ای مستحکم داشته و هدف آن از یک سو شناسایی دستاوردهای بخش علمی و پژوهشی و معرفی آنها به بخش صنعتی و خدماتی کشور به منظور پاسخگویی به نیازهای این بخش و از سوی دیگر جذب نیازهای تکنولوژیکی سازمان ها و صنایع و ارائه آن ها به صاحبان فکر و اندیشه به منظور جهت دهی ایده ها، طرح ها و اختراعات تولیدی در راستای نیازهای بخش صنعتی و خدماتی کشور می باشد.


 

وب سايت طراحی صنعتی ايرانی با هدف جمع آوری و گسترش مطالب مرتبط با حرفه طراحی صنعتی و با محوريت طراحی صنعتی ايرانی ، در سال 1386 پايه گذاری شده است. در آن زمان با توجه به نوپا بودن اين رشته در ارتباط با ساير رشته ها و حرفه ها در ايران، نياز به وجود يک پايگاه اطلاعاتی جهت ايجاد ارتباط بين صاحب نظران در اين رشته و همچنين گرد آوری مطالب مکتوب و نا مکتوب طراحی صنعتی احساس می شد که به لطف خدا ، تلاش داريم در اين سايت،  با کمک اعضا و صاحب نظران در اين رشته ، بخشی از اين نياز را برطرف کنيم.

سايت طراحی صنعتی ايرانی يک سايت پويا به زبان فارسی است که مطالب آن توسط اعضای سايت ارسال می شود. به عبارت ديگر می توان گفت اينجا يک وبلاگ بزرگ است که نويسندگان آن شما و ساير اعضای سايت هستيد.

هر عضو می تواند از طریق صفحه کاربری، مقالاتی را برای نمايش در سايت ارسال کند که پس از تأييد و ویرایش توسط مديران سايت به صورت صفحه ای از وب سايت، نمايش داده خواهد شد. تعداد فايل های ارسال شده که نشان دهنده ميزان فعاليت هر عضو در سايت است به همراه نمونه هایی از طرح های شخصی اعضا، در پروفايل آنها نمايش داده می شود.

مقالات طراحی، اخبار طراحی و لغات تخصصی طراحی صنعتی ، بخش هايی از سايت هستند که توسط اعضا به تدريج تکميل و با نام ارسال کننده مطلب، در سايت نمايش داده خواهد شد. معرفی سايت ها و وبلاگ های مرتبط با طراحی صنعتی ( پيوندها ) نيز با کمک اعضا و بدون ذکر نام معرفی کننده، تکميل خواهد شد.

اکنون با گذشت 2792 روز از فعالیت این وب سایت، مجموعه ای دسته بندی شده از 1179 مقاله و خبر، 198 لینک و 6983 عضو از جامعه طراحان ایران در این وب سایت گرد هم آمده است و روزانه علاقه مندان جدیدی با عضویت در این وب سایت، در فعالیت ها و خبررسانی های آن بهره مند می شوند. تعداد بازدیدهای روزانه این وب سایت به طور متوسط  15189 بازدید در روز است و به طور متوسط نیمی از بازدیدکنندگان، از طریق موتورهای جستجو به این وب سایت هدایت می شوند.

از امکانات ویژه این وب سایت، لغت نامه تخصصی طراحی صنعتی است که در حال حاضر شامل 1061 لغت تخصصی به همراه توضیحات است و به طور متوسط روزانه حدود سه کلمه تخصصی جدید نیز به آن افزوده می شود. فروشگاه ویژه محصولات فرهنگی مرتبط با طراحی صنعتی نیز برای رفع نیازهای دانشجویان طراحی صنعتی از جمله امکانات این وب سایت است.

پیشنهادها و اطلاعات خود را برای بهینه سازی امکانات این وب سایت، از طریق این فرم با ما در میان بگذارید.امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

درباره : علمی و پژوهشی ,

نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
برچسب ها : معرفی سایت های مفید 1 ,

مطالب مرتبط
نگاهی به تحول گوشی ها از گذشته تا آینده ... حتما ببینید
GMC.وانت
مطالب علمی روز وجالب رامطالعه کنید
معرفی سایت های مفید
ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال 1394
سیگار کشیدن به چه قیمت؟
اینفوگرافی/ علم بهتر است یا ثروت

تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1393 نویسنده : آقای احد مطلبی l بازدید : 63

ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]


مطالب گذشته
آمار کاربران

عضو شويد


فراموشی رمز عبور؟

عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
خبرنامه
برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود

نظر سنجي
کیفیت غذای سلف دانشکده را چگونه ارزیابی می کنید؟

کدام یک از غذا را نسبت به قیمت و ارزش غذایی آن انتخاب می نمایید؟


با توجه به درخواست چندتن از دانشجویان خوابگاهی در مورد غذای تاس کباب و کوکوسبزی این نظرسنجی مطرح می شودکه:
ترشی غذای ماکارونی را چگونه ارزیابی می نمایید؟

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به شورای دانشجویی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان مي باشد.